A A A

Antyszczekowa obroża Deluxe Bark Control na małe psy

Deluxe Bark marki Pet Safe to jedna z najlepszych antyszczekowych obroży dla małych psów. Posiada niesamowite właściwości, jej działanie spełni wymagania tych najbardziej wymagających posiadaczy psów.

Elektryczna obroża antyszczekowa posiada aż 18 poziomów impulsów, doskonały czujnik wibracji krtani, dodatkowy czujnik z mikrofonem oraz specjalne programy pracy dla tych psów, które szczekają często, średnio lub sporadycznie. Mimo tylu funkcji ta mała obroża elektroniczna waży tylko 40 gram. Dzięki bardzo malej wadze zarówno mały jak i średni pies będzie czuł się w niej komfortowo. Szeroka gama impulsów korekcyjnych i programów pracy powoduje, że jest to bardzo często wybierana obroża antyszczekowa zarówno na szczekanie i ujadanie psa jak i wtedy kiedy problem dotyczy wycia psów.

 

Elektryczna obroża antyszczekowa Deluxe Bark Collar zasilana jest opatentowaną baterią RFA-67. Oferuje ona długi czas pracy i możliwie niską wagę odbiornika obroży. Pasek obroży wykonany jest z materiałów antybakteryjnych, aby zapewnić komfort Twojemu psu. Marka PetSafe to sprawdzone rozwiązania służące do ograniczenia szczekanie i wycia psów. Jakość i bezpieczeństwo obroży elektrycznej potwierdza oczywiście certyfikat ECMA.

 

Elektryczna obroża antyszczekowa Deluxe marki PetSafe