A A A

Elektryczna obroża 100M Trainer dla małych psów

100M Trainer to elektryczna obroża przeznaczona dla psów o wadze ciała od 3,6 do 18 kg. Zasięg tego zestawu wynosi do 100 metrów i umożliwia praktyczne wykorzystanie dla amatorów szkolących swoje psy.

W zestawie znajduje się zasilacz do ładowania akumulatorka w pilocie. Wchodząca w skład zestawu obroża elektryczna oraz pilot są odporne na deszcz, więc tresurę psów można przeprowadzać przy utrudnionych warunkach atmosferycznych.

Elektroniczna obroża dla psa została tak przygotowana aby jej rozmiary nie były uciążliwe dla mniejszych psów - waży tylko 60 gram. W systemie PetSafe 100M Trainer pilot wchodzący w skład zestawu został wyposażony w akumulatorek, który można doładowywać przez zasilacz dołączony do zestawu. Elektryczna obroża dla psa korzysta natomiast z dwóch typowych baterii guzikowych CR-2032. Zarówno pilot jak i elektryczna obroża dla psa posiadają kontrolkę stanu naładowania.

Pilot sterujący pracę elektrycznej obroży oferuje dodatkowe ostrzeganie dźwiękiem przed każdym impulsem, funkcję ostrzegania dźwiękowego oraz regulację poziomu impulsu w 8 natężeniach tak aby jak najlepiej dopasować je do danego psa. Dodatkową funkcją pilota jest funkcja Booster, która umożliwia szybkie zastosowanie podwyższonego impulsu w sytuacjach awaryjnych np. do zatrzymania nadmiernie pobudzonego psa.

 

Dowiedz się więcej o tresurze psów z elektryczną obrożą PetSafe