A A A

Elektryczna obroża Bark Control dla małego psa

Niesamowicie lekka i mała obroża antyszczekowa dla psów małych i średnich ras. Ten typ obroży na szczekanie i wycie mogą już ją nosić psy o wadze 3,6 kg.

Waga tej popularnej obroży antyszczekowej to tylko 40 gram, więc nie będzie ona ciążyła na szyi nawet najmniejszego psa. Dzięki wyjątkowo kompaktowej budowie obroża marki PetSafe sprawdza się również u bardziej wrażliwych psów o stosunkowo małej wadze ciała. Może być stosowana dla psów, które skończyły 6 miesięcy i znają już klasyczne komendy w tresurze psa: siad, do nogi, nie wolno itp.

 

Elektryczna obroża antyszczekowa PetSafe Bark Control Collar sama dobiera poziom impulsu dzięki inteligentnemu oprogramowaniu obroży. Po uruchomieniu obroży, aktywuje się poziom pierwszy. Jeżeli okaże się on zbyt delikatny obroża antyszczekowa zadziała impulsem drugiego poziomu. Gradacja impulsu korekcyjnego zatrzyma się na takim poziomie, na którym pies przestanie szczekać. Elektryczna obroża antyszczekowa PetSafe dla małego i średniego psa posiada 6 poziomów impulsu korekcyjnego dobieranego przez oprogramowanie obroży antyszczekowej automatycznie do temperamentu danego psa. Obroża zasilana jest na baterię RFA-67 co zapewnia małą wagę obroży, długi czas pracy baterii i jej wodoodporność.

 

Dodatkowe infomacje: obroża antyszczekowa Pet Safe