A A A

Elektryczne obroże dla psów SportTrainer 500

Amerykańska elektryczna obroża do tresury psów marki SportDOG jest wyjątkowo lekka jak na swoją funkcjonalność. Jest w pełni wodoodporna, można pracować z nią podczas utrudnionych warunków atmosferycznych. Dlatego marka Sport Dog jest polecana również dla psów myśliwskich i najbardziej wymagających użytkowników. Po marce Dogtra jest kolejna seria elektrycznych obroży wybierana przez profesjonalistów.


Tego typu obroże elektryczne przeznaczone są dla psów o wadze powyżej 3.6 kg. Pilot jest niewielkich rozmiarów, posiada ergonomiczny kształt. Waga pilota to tylko 91 gram, natomiast waga obroży elektronicznej dla psa wynosi 80 gram. W zestawie znajdują się wymienne elektrody do krótkiej i długiej sierści.

Pilot sterujący pracą elektrycznej obroży oferuje 16 poziomów krótkich impulsów ostrzegawczych, 16 poziomów impulsów długich oraz system ostrzegania dźwiękowego w obrożach elektrycznych.

Zarówno elektryczne obroże dla psów jak i pilot są wodoszczelne. Elementy zestawu tj. pilot i obroże elektroniczne są zasilanie z wymiennych akumulatorów z możliwością podłączenia zestawu do sieci elektrycznej i szybkiego doładowania obu urządzeń za pomocą jednego zasilacza z dołączonym kablem rozgałęziającym.

 

Elektryczna obroża do tresury SportDog