A A A

Obroża antyszczekowa dla dużego psa YS500

Wyjątkowa elektryczna obroża antyszczekowa Yapper Stopper 500 marki Dogtra to jedno z najlepszych rozwiązań dla hałaśliwych psów. Jak każda elektryczna obroża tej marki również model YS 500 posiada certyfikat ECMA i jest to gwarancja bezpieczeństwa Twojego psa i jakości produktu tej firmy.

Elektryczna obroża antyszczekowa dzięki zastosowaniu czujnika wibracji najnowszej technologii krtani skutecznie eliminuje uporczywe szczekanie, wycie oraz ujadanie. Dodatkowo obroża zasilana jest akumulatorkiem Li-Po co pozwala na jej szybkie ładowanie w każdym momencie. Akumulatorki tego typu nie posiadają efektu pamięci, zapewniają jeszcze dłuższy czas pomiędzy ładowaniami i bardzo szybki czas naładowania. Jeśli problem z psem dotyczy szczekania lub wycia psa to obroża antyszczekowa Dogtra jest doskonałym rozwiązaniem dla średniego bądź dużego psa, a tresura psa do prawidłowej pracy z tą obrożą nie powinna trwać dłużej niż kilka dni.

 

Pełne naładowanie akumulatorka w Dogtra YS 500 zajmuje tylko dwie godziny. Elektrody zastosowane w elektrycznej obroży antyszczekowej zostały wykonane są ze stali szlachetnej, tak aby zminimalizować ryzyko ewentualnych podrażnień skóry psa. Ze względu na to, że jak każda elektryczna obroża antyszczekowa, tak również Dogtra 500 może być noszona aż do 10 godzin dziennie, pasek przygotowany został z tworzywa antybakteryjnego. Jest to najwyższej klasy obroża antyszczekowa przeznaczona dla wymagających użytkowników i tych właścicieli psów, którzy poszukują najlepszych rozwiązań do tresury psa.

 

Przeczytaj więcej o tej obroży antyszczekowej