A A A

Obroża antyszczekowa Innotek BC-50E dla małych psów

Elektryczna obroża antyszczekowa Innotek BC-50E posiada 7 poziomów impulsów, które indywidualnie dopasowują się do każdego psa. Obroża po rozpoznaniu pierwszego szczeknięcia karci psa impulsem na najniższym poziomie.

Jeśli w ciągu pół minuty pies zaszczeka ponownie, elektryczna obroża antyszczekowa zwiększa impuls o jeden poziom. Kiedy impuls okaże się odpowiedni obroża zapamiętuje go i karci szczekanie impulsem o tym poziomie. Model Innotek BC-50E może być stosowany zarówno dla małych psów jak i dla psów ras średnich. Nowsza wersja tej elektrycznej obroży antyszczekowej oferuje również zasilanie z akumulatorka i możliwość jego ładowania poprzez zasilacz. Wersja z zasilaczem to model BC-200E.


Dodatkowa zaleta tej elektronicznej obroży antyszczekowej to bardzo dobrze dobrany i zaprogramowany czujnik wibracji krtani. Zapobiega on przypadkowemu uruchomieniu się obroży antyszczekowej, kiedy szczeka inny pies. Dzięki dobrym parametrom czujnika elektryczna obroża potrafi również reagować nie tylko jeśli pies szczeka, ale również wtedy kiedy następuje wycie lub przeciągłe ujadanie.

 

Więcej na temat: elektryczna obroża antyszczekowa Innotek BC-50E