A A A

Obroża antyszczekowa NoBark 18 na duże psy

Niezwykle popularna wśród posiadaczy dużych psów elektryczna obroża antyszczekowa NoBark 18 marki SportDog posiada 3 stopniową regulację. Każdy z tych stopni posiada 6 impulsów o różnych natężeniach.

Mając do dyspozycji w sumie 18 poziomów impulsów korekcyjnych w tym modelu obroży antyszczekowej z pewnością dopasujemy odpowiedni poziom korekty dla naszego psa. Mimo tego, że ta elektryczna obroża antyszczekowa przeznaczona jest dla dużych psów jest bardzo lekka, mała oraz wodoodporna. Zasilanie zapewnia profesjonalna bateria RFA-67 dzięki czemu udało się maksymalnie obniżyć wagę obroży, zapewnić długi czas użytkowania pomiędzy wymianami baterii i jednocześnie jest to obroża w pełni odporna na działanie wody i niekorzystnych warunków pogodowych.

 

Elektryczna obroża antyszczekowa dla dużych psów NoBark 18 wyposażona jest w profesjonalny czujnik wibracji krtani oraz dodatkowo w niezależny mikrofon, aby skutecznie wyeliminować uporczywe szczekanie czy ujadanie. Pasek obroży wykonany jest z tworzywa antybakteryjnego. Obroża spełnia normy ECMA i jest bezpieczna dla psa.

 

Tu dowiesz się więcej o tej obroży antyszczekowej